Jak się ubierać, by podobać się kobietom? Cz.1

Kobiety lubią pewnych siebie, ciekawych, z pasją i zadbanych mężczyzn. Na szczęście coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na to, co ubierają, co jest modne i co do czego pasuje. Lubimy mężczyzn męskich, z klasą. Wiadomo każda kobieta ma swój gust i swoje preferencje, lecz dbałość o siebie do podstawa.

Pomysł na własny styl

Nie ma nic bardziej nudnego jak kopiowanie przez wszystkich mężczyzn tego samego stylu lub mody, która jest na topie. Np. nie tak dawno przynajmniej ½ mężczyzn nosiła brody na tzw. „drwala”. Nie ma wtedy to ani uroku, ani indywidualności. Nie mówiąc już o tym, że nie każdy mężczyzna posiadał zarost, który by dobrze się prezentował.

Dobrze, gdy mężczyzna ma swój własny styl ubierania. Podpatruje najnowsze trendy, ale kieruje się tym co mu się podoba, co pasuje do jego stylu życia i osobowości. Każdy może kupić oryginalne ciuchy w znanych sieciówkach kopiując połączenia z wystaw, czy magazynów. Niekiedy również mężczyźni pragnąc mieć swój styl łączą ciekawe wzory i z różnymi fakturami i materiałami w sposób nieudany, często wyglądając śmiesznie.

Lekcja stylu

      By wyrobić własny styl trzeba obserwować! Podpatrzeć modę na wybiegach,

w magazynach, czy po prostu na ulicach. I inspirować się i czytać. Jakie materiały i wzory łączyć ze sobą, poruszać się po sklepach i kupować ubrania zgodnie z naszymi wytycznymi. Najlepiej jednak postawić na klasyczne stroje, proste i wzbogacić je własnymi elementami.

Buty

      Kobiety na buty zwracają uwagę. Muszą być więc czyste, zadbane, nie zabłocone (chyba, że to są buty w góry ;)). Obserwując mężczyzn wielu z nich chodzi w nie tyle co brudnych butach, ale w takich nadających się już tylko do kosza. Można czasem przeżałować pieniądze i kupić nowe buty. Kupując solidne, dobre buty dokonujemy zakupu na kilka lat.

Z tego względu powinny być one uniwersalne.

Zegarek

      Mężczyźni nie mają wiele dodatków, które ożywią ich ubiór. Jednym z nich jest zegarek. Podkreślają one dobry styl, elegancję, czy świadczą o stylu życia. Warto kupić zegarek, który również będzie uniwersalnym dodatkiem do wielu strojów, który będzie wytrzymały na uszkodzenia i zadrapania. Poza tym nie ma nic lepszego niż punktualny mężczyzna.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 145 748

E-mail: kontakt@mamaizonabyc.pl

Strona poświęcona ciekawostkom z branży e-handlu w oparciu o przykłady przemysłu odzieżowego oraz poradnik modowy dla początkujących. Zapraszamy!

galeria handlowe kraków

https://zabawki-gry.pl/Domki-dla-lalek,c,27