Męskie modowe wpadki

​Każdemu z nas chociaż raz przydarzyła się modowa wpadka. Nie ma nic w tym złego, jednak warto pamiętać o niektórych zasadach dobrego wyglądu. Nie musisz być na bieżąco

z aktualnymi trendami, ale te zasady trzeba znać, by prezentować się dobrze, szczególnie w pracy i przy szczególnych okazjach.

Za pstrokato

      Z łączeniem różnych wzorów trzeba uważać. Najlepiej nie łączyć więcej niż dwóch wzorów równocześnie. Czasem również połączenie dwóch niepasujących do siebie wzorów może przynieść opłakany skutek. Zestawianie ze sobą pasków, kratki, kropek, wzorów etnicznych, różnych nadruków nie przyniesie dobrego rezultatu. Ubrania należy dobierać z wyczuciem i lepiej postawić na minimalizm, niż przesadzić.

(Za) krótkie spodenki

      Spodenki, nawet te krótkie powinny mieć odpowiednią długość. Jak to zmierzyć? Wystarczy luźno opuścić rękę wzdłuż nogi. Jeśli środkowy palec wystaje poza krawędź nogawki oznacza to, że są za krótkie. Najlepsze będą jednak szorty, które w pozycji siedzącej nie odkryją więcej niż 5 cm uda.

Kliknij i sprawdź ofertę Galerii łomianki! -> Galerialomianki.pl

Rozpięte guziki

      Niejednokrotnie na ulicach widać mężczyzn w koszulach z rozpiętymi guzikami, szczególnie w lecie. Istnieje jednak zasada, że nie powinno się odpinać więcej  niż jeden guzik, by wyglądać szykownie.

Zbyt opięta odzież

      Nie ma chyba nic gorszego niż mężczyzna w za małych ubraniach.  Zbyt obcisłe spodnie, koszula, marynarka itp. nie tylko dodają dodatkowych kilogramów optycznie, ale ukazują miejsca, które powinny być schowane! Nie ważne, czy masz sylwetkę atlety, czy wręcz przeciwnie taki ubiór jest niestosowny w każdej sytuacji.

Tylko dla młodych

      Bez względu na wiek należy wyglądać stosownie. Są ubrania uniwersalne, które wyglądają dobrze na mężczyźnie w każdym wieku. Są jednak ciuchy odpowiednie tylko dla dane grupy wiekowej. Warto o tym pamiętać dokonując zakupów.

        Nie musimy być specjalistami do spraw mody by ubierać się odpowiednio. Wystarczy pamiętać o tych kilku podstawowych zasadach, a największe modowe wpadki będziemy omijać szerokim łukiem. Jeśli nie jesteśmy pewni swojego ubioru zawsze warto poradzić się osoby, która z innej perspektywy oceni nasz wygląd.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 145 748

E-mail: kontakt@mamaizonabyc.pl

Strona poświęcona ciekawostkom z branży e-handlu w oparciu o przykłady przemysłu odzieżowego oraz poradnik modowy dla początkujących. Zapraszamy!

galeria handlowe kraków

https://zabawki-gry.pl/Domki-dla-lalek,c,27