Jak rozsądnie kupować ubrania?

      Nie ma żadnej filozofii w szybkim wydawaniu pieniędzy na wszystkie ubrania, które nam się spodobają. Dużą część z nich ubierzemy tylko kilka razy lub nie pasuje do pozostałych ubrań znajdujących się w szafie. Jednak przy odrobinie wysiłku zakupy mogą być rozsądne i bardziej korzystne dla naszej szafy i prezencji.

Uzupełnij braki  

      Planując zakupy warto sporządzić listę ubrań, których nam brakuje. Można przy okazji wyznaczyć także sumę, którą maksymalnie wydamy na dane ubranie. Dzięki temu nie kupimy ciuchów, które nie są nam potrzebne i nie wydamy więcej niż planowaliśmy.

Jakość

      Nie kupuj ubrań złej jakości. Niepotrzebnie wydasz pieniądze na ubrania, które za dwa, trzy miesiące nie będą nadawać się do ubrania.  Warto zainwestować w odzież wyższej jakości, która będzie bardziej uniwersalna i będzie pasować do większej liczby innych ubrań, które posiadamy. Materiał powinien być dobrej jakości, nie zniszczony (bo i tak się zdarza), a wykończenia staranne, proste i wytrzymałe. Większość ceny za ubrania to cena za markę.

Przerabianie

      Dużo rzeczy można także przerobić. Do tego przyda się umiejętność szycia na maszynie. Jeśli lubisz kupować w second-handach (można tam kupić niezwykłe perełki w niskich cenach) umiejętność ta szczególnie się przyda, by przerobić niewielkie niedociągnięcia. Jeśli szycie na maszynie Cię nie zachwyca znajdź dobą krawcową. Fachowiec będzie potrafił przerobić odpowiednio ubrania do Twojego typu sylwetki.

 Od projektantów

      Nie chodzi o tych najbardziej znanych. Jeśli fascynują Cię oryginalne ciuchy w dobrej cenie szukaj odzieży od początkujących projektantów. Jest to także dobry sposób, by poszukać inspiracji do własnego stylu i poszerzenia wiedzy na temat mody.

Wietrzenie szaf

      Wietrzenie szaf, czy swap party to dobry sposób na pozbycie się starych ciuchów i zdobycie nowych za niewielkie pieniądze, czy nawet za darmo! Wietrzenie szaf organizowane jest przez kobiety, by sprzedać ubrania lub je wymienić. Swap party także polega na wymianie odzieży na nową między uczestnikami wydarzenia. W ten sposób odświeżymy szafę i pozbędziemy się niechcianych ubrań. 

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 145 748

E-mail: kontakt@mamaizonabyc.pl

Strona poświęcona ciekawostkom z branży e-handlu w oparciu o przykłady przemysłu odzieżowego oraz poradnik modowy dla początkujących. Zapraszamy!

galeria handlowe kraków

https://zabawki-gry.pl/Domki-dla-lalek,c,27