Jak się ubierać, by podobać się kobietom? Cz.2

      Schludny, czysty i dopasowany ubiór mówi wiele o mężczyźnie. Sprawia, że staje się on o wiele bardziej atrakcyjniejszy dla kobiet… w każdym wieku. By dobrze wyglądać niezależnie od okazji warto zainwestować w klasyczny i dobrany ubiór. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, łatwiej też do klasycznych strojów dobrać oryginalne dodatki.

Dobrze leży

      Ubrania nie powinny być ani za luźne ani za małe. Tak jak w przypadku kobiet, powinni niby pokazywać swoją sylwetkę, ale też nie pokazywać wszystkiego. Nie wiem, czy znajdzie się kobieta z klasą, która zawiesi oko na mężczyźnie w workowatych spodniach i bluzie z kapturem, czy w za ciasnych spodniach lub za ciasnej koszuli spod której wystaje nie mały brzuch, czy plecy… Ubrania muszą być odpowiednio dopasowane. Gdy masz z tym problem poproś o pomoc w dopasowaniu ubrania ekspedientkę.

Klasyka

      Kobiety lubią mężczyzn w klasycznym wydaniu. Oczywiście należy ubierać się stosowanie do okazji. Nie chodzi tu o chodzenie codziennie pod krawatem, ale w dresie. Dobrze, gdy w szafie mężczyzny znajdzie się klasyczna marynarka, marynarka sportowa, kilka koszul, gładkich swetrów, czy dobrych spodni.

O czy mnie można zapomnieć?

        O żelazku,  pralce i perfumach. Jeśli najbardziej przystojniejszy mężczyzna ubierze  się w wymięte ubrania lub co gorsza brudne, nic mu nie pomoże w wywarciu na kobiecie dobrego wrażenia. Mężczyzna, który chce zaimponować kobiecie powinien nosić wyprasowane ubrania i pachnieć. Powinien być odpowiednio uczesany i posiadać zadbane dłonie (przynajmniej czyste paznokcie!).

        Warto tu wspomnieć o kulturze osobistej. Strój na nie wiele się zda jeśli nie będziemy pamiętać o dobrych manierach zarówno przy stole, w biurze, czy na randce. Nie należy przeklinać, być zainteresowanym rozmową, patrzeć rozmówcy w oczy, nie popisywać się i dużo się uśmiechać. Dobre zachowanie i miła atmosfera spotkania może zatuszować niekiedy nieodpowiednio dobrane ubranie. Warto zawsze jednak poradzić się kogoś, jeśli mamy wątpliwości w co się ubrać.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 145 748

E-mail: kontakt@mamaizonabyc.pl

Strona poświęcona ciekawostkom z branży e-handlu w oparciu o przykłady przemysłu odzieżowego oraz poradnik modowy dla początkujących. Zapraszamy!

galeria handlowe kraków

https://zabawki-gry.pl/Domki-dla-lalek,c,27