Czemu warto spotkać się ze stylistką w Galerii Łomianki?

​Nie każdy musi znać się na modzie. Każdy jednak powinien wyglądać naprawdę dobrze, w końcu po prostu na to zasługujemy! Co jednak możemy zrobić w sytuacji, w której niekoniecznie sami potrafimy odpowiednio dobrać to, w czym będziemy prezentować się atrakcyjnie? Nie wstydźmy prosić się wtedy o pomoc!

A taką właśnie otrzymamy w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Tam właśnie, kilka razy w miesiącu, można spotkać się ze stylistką, Gosią Marszałek. Świadczy ona wtedy swoje usługi… zupełnie za darmo! Dzięki temu możemy poprosić ją nie tylko o radę, ale również ruszyć razem z nią na zakupy. Pomoże ona dobrać nam takie ubrania oraz dodatki, które będą podkreślać zalety naszego wyglądu, jednocześnie maskując jego wady – a przecież każdy z nas takie posiada.

Czemu warto spotkać się ze stylistką w Galerii Łomianki? Odpowiedź jest prosta – jeżeli i tak wydajemy zarobione przez nas pieniądze na ubrania i dodatki, postarajmy się, by były one jak najlepiej dobrane. Wtedy będziemy mogli mieć pewność, że są to naprawdę dobrze wydane pieniądze.

Samo spotkanie również jest darmowe, co nie jest standardem. Pamiętamy, że normalnie za podobne usługi musimy zapłacić, w Warszawie lub okolicach powinniśmy liczyć się z tym, że będą one nas kosztować około kilkuset złotych, w przypadku 2-godzinnych konsultacji, lub tym bardziej wspólnego wybrania się na zakupy.

Na spotkanie z Gosią Marszałek możemy zapisać się na stronie internetowej Galerii Łomianki. Jest to naprawdę bardzo proste i szybkie. Z samych usług stylistki decyduje się korzystać coraz więcej osób, pamiętajmy więc, że terminy potrafią znikać naprawdę szybko. Nie czekaj, kliknij link i sprawdź, kiedy możesz zapisać się na darmowe konsultacje ze stylistką w Galerii w Łomiankach!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 145 748

E-mail: kontakt@mamaizonabyc.pl

Strona poświęcona ciekawostkom z branży e-handlu w oparciu o przykłady przemysłu odzieżowego oraz poradnik modowy dla początkujących. Zapraszamy!

galeria handlowe kraków

https://zabawki-gry.pl/Domki-dla-lalek,c,27